O Nas

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług

Zapraszamy do współpracy

Stolarnia Olwi specjalizuje się w produkcji i montażu schodów drewnianych, mebli i wielu produktów drewnianych według indywidualnego zapotrzebowania klienta. Profesjonalna stolarnia i doświadczenie zapewniają wysoką jakość wyrobów, przy jednoczesnym zaspokojeniu oczekiwań estetycznych klientów. Łączymy tradycyjną stolarkę z nowoczesnymi technologiami i materiałami, a zamiłowanie do pracy z drewnem i elastyczność gwarantują wysokiej jakości usługi, za rozsądną cenę. Nasze projekty realizujemy z różnego rodzaju drewna, również z gatunków egzotycznych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Schody
Schody Przedstawiamy Państwu galerie ze zdjęciami schodów wewnętrznych zrealizowanych przez naszą firmę. Wszystkie wykonane przez nas schody cechują się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale.
Click Here
Meble loftowe
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Click Here
Previous
Next